Державне підприємство «АНТОНОВ»

Державне підприємство «АНТОНОВ» протягом багатьох років бере участь в міжнародних авіакосмічних виставках (салонах), в яких експонуються виставкові моделі літаків типу «Ан».

Для тимчасового вивезення, ввезення моделей літаків типу «Ан» в Торгово-промисловій палаті України оформляється міжнародний документ «Карнет ATA», якій дає можливість без зайвих перешкод та оформлень митних декларацій перетнути як кордон України так і кордон країн організаторів авіакосмічних виставок (салонів), що скорочує час на митні процедури при оформленні виставочного вантажу.

Заступник генерального директораВ.Ф. Семенцов

Державне підприємство «Національний академічний театр опери та балету України імені T. Г. Шевченка» (Національна опера України)

Національна опера України висловлює щиру подяку Торгово-промисловій палаті України за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань тимчасового вивезення театрального майна за кордон.

Окрема подяка Департаменту з оформлення тимчасового вивозу товарів за корнетами ATA, завдяки якому театр отримав сприяння в подоланні митних кордонів. Зникла проблема заповнення митних документів в кожному пункті пропуску через митний кордон, значно прискорився процес транспортування театрального майна. Під час тимчасового вивезення з однією книжкою карнету ATA вантаж може перетнути декілька країн і так само повернутися, не заповнюючи додаткові декларації, чим значно спрощує роботу працівників театру та митних органів. Немає потреби надавати за кордоном будь які грошові застави, оскільки сам карнет ATA є міжнародною гарантією.

Генеральний директорП.Я. Чуприна

 

Товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

Наша компанія постійно користується послугами ТПП України по оформленню карнетів ATA при поїздках знімальних груп та тележурналістів за межі України. При цьому Департамент ТПП України з оформлення тимчасового вивезення товарів працює професійно та оперативно.

Зокрема дуже зручним у підготовці та подачі заявок на карнет ATA є можливість їх підготовки в режіїмі on-line на сайті ТПП України. Ще більшої зручності надало б те, якби подану в такому режимі заявку можна було скопіювати, відредагувати та роздруковувати для подальшої її подачі на паперовому носії.

Генеральний директорО.В. Ткаченко

 

Державне підприємство «Завод «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ»

ДП завод «Електроважмаш» користується карнетами ATA на регулярній основі. Наше підприємство особливо відзначає основні переваги даного документу - можливість швидкого оформлення корнету ATA з урахуванням запрошуваних термінів та спрощення проходження митного контролю.

Заступник директора зі стратегії та маркетингуР.О. Довгий

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробниче об'єднання ТЕХНА»

TOB «ВО ТЕХНА» високо цінує багаторічну співпрацю з Торгово-промисловою палатою України.

Діяльність нашої компанії як вітчизняного виробника високотехнологічного обладнання для птахівництва тісно пов'язана з міжнародним співробітництвом в цій сфері.

Компанія «ТЕХНА» є постійним учасником різноманітних виставкових заходів у багатьох країнах світу, адже це сприяє розширенню ділових зв'язків та підвищенню міжнародного іміджу компанії. Беручи участь у виставкових заходах, наша компанія завжди демонструє спеціальні виставкові зразки обладнання як приклад своїх останніх досягнень в галузі птахівництва. Завдяки використанню карнетів ATA ми отримали наступні переваги для участі у виставкових заходах за кордоном:

1) процедура митного оформлення проводиться швидше, що є особливо важливим при оформленні товарів призначених для участі у міжнародних виставках;

2) зникає необхідність сплати ввізного мита, зборів і податків, що знижує вартість логістичних та зовнішньоекономічних операцій;

3) наша компанія може брати участь у декількох міжнародних виставках за одним карнетом ATA, що спрощує процедуру митного оформлення.

Беручи до уваги досвід співробітництва нашої компанії з Торгово-промисловою палатою України в галузі оформлення і використання карнетів ATA, ми вважаємо, що робота співробітників Департаменту з оформлення тимчасового вивезення товарів за карнетами ATA є оперативною, чіткою та професійною.

Використовуючи нагоду, TOB «ВО ТЕХНА» висловлює щиру подяку Торгово-промисловій палаті України за сприяння в участі у виставкових заходах та розширенні міжнародного співробітництва нашої компанії.

Генеральний директорГ.В. Мапьований

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Екта-Пром»

TOB «Екта-Пром» використовує карнети ATA з початку їх затвердження в Україні та має один із найбільших досвідів серед організацій, що їх використовують.

З нашого досвіду можемо сказати, що з використанням карнетів ATA тимчасове вивезення товарів за межі митної території України набуло наступних найважливіших переваг:

  • просте, економічне та швидке оформлення тимчасового вивезення, як на етапі видачі карнетів, так і їх митного оформлення по всьому маршруту прямування;
  • звільнення від мита, митних зборів і податків;
  • відсутність необхідності залогових коштів отримувача, як фінансової гарантії тимчасово ввезених товарів;
  • можливість участі у виставках та виїзду на виконання робіт з використанням професійного обладнання, з можливістю відвідування декількох країн протягом року.

Разом із тим, існує і проблема оформлення карнету ATA на митних постах України. Митні органи незавжди знають як правильно їх оформляти. Як наслідок, виникає суттєва затримка виїзду з внутрішньої митниці та при перетині кордону з Україною.

Директор з фінансів та економікиС.І. Сахнєвич

 

Фірма «КОНТАКТ»

Наша фірма, з 1999 року є вітчизняним виробником медичного лапароскопічного обладнання. З метою рекламування нашої продукції на зарубіжному ринку ми приймаємо участь у Міжнародних виставках медичного обладнання в різних країнах, таких як Німеччина, Польща, Об'єднані Арабські Емірати з тимчасовим вивезенням нашого обладнання.

Карнетом ATA для тимчасового вивезення ми стали користуватися протягом останніх трьох років, але встигли відчути його переваги при здійсненні митного оформлення. По-перше, відпадає необхідність в послугах брокерських контор, по-друге, умовне повне звільнення від сплати ввізного мита, митних зборів і податків при тимчасовому ввезенні товарів, по-третє, однією книжкою ATA вантаж може бути оформлений для тимчасового ввезення (транзиту) в (через) декілька країн-учасниць системи ATA. Список переваг ще можна і далі продовжувати. Тому наша фірма і надані буде користуватися книжками карнет ATA при тимчасовому вивезенні нашої продукції на різні виставкові форуми за межами території України.

Генеральний директорM.В. Загоровський